top of page
svitra_krasas2.pngPAKALPOJUMI

Precizitāte un godīgums ir tas, kas raksturo Quant Latvia sniegtos pakalpojumus. Mēs vienmēr liekam klientu pirmajā vietā un darām visu iespējamo, lai klienta uzņēmums varētu strādāt bez aizķeršanās.

shoppingMall_edited.jpg

KOMERCĒKU TEHNISKĀ APKALPOŠANA

Nodrošinām komercēku standarta aprīkojuma un sistēmu uzturēšanu. Parūpēsimies arī par jūsu ēku energoefektivitāti, tādējādi samazinot izmaksas. Tehnisku problēmu gadījumā palīdzēs avārijas izsaukumu brigāde, kas darbojas 24/7. Klientam ir piekļuve tiešsaistes sistēmai, kurā atrodama visa informācija par attiecīgo objektu, statistika, skaitītāju rādījumi.

komerceka2_edited.png

KOMERCĒKU AUDITS

Mūsu klientiem, kā arī jebkuram citam uzņēmumam, kas plāno iegādāties nekustamo komercīpašumu, piedāvājam veikt ēku auditus. Apskatīsim un novērtēsim visas tehniskās sistēmas, jumtus un citus nozīmīgus faktorus. Pēc slēdziena klientam ir informācija par ēkas tehnisko stāvokli, problēmām, ja tādas ir, un nepieciešamajām investīcijām to novēršanai.

Construction%20Engineer_edited.jpg

BŪVNIECĪBA

Piedāvājam visa veida būvniecības darbus. Sadarbībā ar partneriem un apakšuzņēmējiem veicam kvalitatīvu jebkādu objektu būvniecību un uzraudzību, kā arī visa veida remontdarbus. Mēs garantējam kvalificētu speciālistu darbu, energoefektīvus objektus un cilvēcīgu attieksmi jebkurā projektā.

bottom of page